SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
495 000 €
(2 565 € / м²)
Распродаја
5
1
193 м²
Frankfurter Straße, Maulbronn

спаваћа соба5
равно193 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Diese geräumige Erdgeschoss-Wohnung in Maulbronn bietet mit ihren 5 Zimmern auf 193 m² viel Platz für Familien oder Paare, die großzügig wohnen möchte...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

Frankfurter Straße, Maulbronn
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству