SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
96 000 €
(1 412 € / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Am Unterhorstweg

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese helle 3‑Zimmer‑Etagenwohnung in Magdeburg (39122) mit 68,83 m² überzeugt durch eine gute Raumaufteilung und ein wohnliches Ambiente. Einbauküche...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Am Unterhorstweg
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству