SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
22 000 000 €
(75 862 € / м²)
Распродаја
4
1
290 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба4
равно290 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

UNIQUE- Large flat in very good condition, offering real restructuring potential thanks to its generous volumes optimising every last space (planning ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетПриродно светлоВисоки плафониБезбедностСпрат

Друго
Старост понуде: 491дана
Ажурирано: 490дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LA COSTA PROPERTIES MONACO

Слични огласи

Слично у иностранству