SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 590 000 €
(41 111 € / м²)
Распродаја
2
1
63 м²
Avenue Princesse Grace, Monaco

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegant 63 sqm studio apartment located in a prestigious residence with concierge service, in a strategic position just a few steps from Port Hercule,...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Princesse Grace, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bellavista Luxury Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству