SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
55 000 000 €
(91 060 € / м²)
Распродаја
6+
1
604 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба6+
равно604 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We are pleased to present one of the most exceptional apartments in the prestigious Tour Odéon — a truly remarkable residence that redefines luxury li...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AGENCE LORENZA VON STEIN LUXURY REAL ESTATE MONACO & FRANCE

Слични огласи

Слично у иностранству