SUPA24
22 000 000 €
(102 326 € / м²)
Распродаја
5
1
215 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба5
равно215 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

5-room apartment ideally located in the heart of the Carré d'Or.
The property features a spacious and bright living room, four bedrooms, and three bat...

Друго
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CAPITAL REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству