SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
13 000 000 €
(82 803 € / м²)
Распродаја
4
1
157 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба4
равно157 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located within the prestigious Sun Tower residence, this superb 3-bedroom apartment offers a refined living environment in the very heart of the Carré...

Друго
Старост понуде: 65дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIELLS - CHRISTIES INTERNATIONAL REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству