SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
9 000 000 €
(70 313 € / м²)
Распродаја
4
1
128 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба4
равно128 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located on the 3rd floor, this 4-room apartment offers a living area of 116 sqm and 12 sqm of terrace.
Fully renovated and furnished, the apartment fe...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратНакон реконструкцијеНамештенОдвојени тоалетОтворени животни просторТуш кабина

Друго
Старост понуде: 121дана
Ажурирано: 121дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HERITAGE PROPERTIES

Слични огласи

Слично у иностранству