SUPA24
14 900 000 €
(66 816 € / м²)
Распродаја
4
1
223 м²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

спаваћа соба4
равно223 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Experience luxury living in the heart of Monaco with this exquisite 3 bedroom apartment in the prestigious Riviera Palace. Currently undergoing a high...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 253дана
Ажурирано: 252дана

Локалитети

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BALDO REALTY GROUP

Слични огласи

Слично у иностранству