SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
110 967 €
(716 € / м²)
Распродаја
2
2+
155 м²
Ixchel, Tulum

спаваћа соба2
равно155 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the heart of Aldea Zamá, this bright and beautifully appointed two-bedroom, two-bathroom residence offers a comfortable blend of modern des...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 96дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Ixchel, Tulum
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Tulum

Слични огласи

Слично у иностранству