SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
640 536 €
(3 746 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
171 м²
Avenida Cobá, Tulum

спаваћа собаatypical
равно171 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Le presentamos una oportunidad excepcional de adquirir un departamento de lujo de 3 recámaras y 3 baños en el corazón de Tulum...

Друго
Старост понуде: 202дана
Ажурирано: 164дана

Локалитети

Avenida Cobá, Tulum
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Слични огласи

Слично у иностранству