Листа понуда
15
15
15
117 479 €
(4 351 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
27 м²
X-Calak, Tulum
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
27 м²
купатила
Преведи на Енглески
Este exclusivo desarrollo en el corazón de Tulum ofrece una selección de suites, estudios y departamentos de 1 y 2 recámaras, diseñados para quien...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
203дана
Ажурирано:
165дана
Пријави оглас
Локалитети
X-Calak, Tulum
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.