Листа понуда
29
29
29
798 984 €
(6 771 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
118 м²
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
118 м²
купатила
2+
BEACHFRONT CONDOS
Departamentos con vistas al mar o al manglar
Exclusivo desarrollo boutique de solo 36 residencias distribuidas en nueve niveles fr...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
15дана
Ажурирано:
14дана
Пријави оглас
Локалитети
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.