SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
426 507 €
(3 986 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
107 м²
Avenida 10 Norte, Playa del Carmen

спаваћа собаatypical
равно107 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OPORTUNIDAD UNICA DE APARTAMENTO EN SABBIA 4 DORMITORIOS

Bienvenido a Sabbia, un extraordinario apartamento de ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 208дана
Ажурирано: 170дана

Локалитети

Avenida 10 Norte, Playa del Carmen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Слични огласи

Слично у иностранству