SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
366 564 €
(2 059 € / м²)
Распродаја
3
2+
178 м²
Avenida 5 Norte, Playa del Carmen

спаваћа соба3
равно178 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Hermoso departamento, discreto, practico, fresco y amplio departamento, con vista a a la alberca y a la 5ta avenida, ubicado en el mejor condominio de...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 210дана
Ажурирано: 171дана

Локалитети

Avenida 5 Norte, Playa del Carmen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

soulmate realtors

Слични огласи

Слично у иностранству