SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
431 252 €
(1 859 € / м²)
Распродаја
5
2+
232 м²
Avenida 5 Norte, Playa del Carmen

спаваћа соба5
равно232 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Departamento, fresco, amplio, moderno y en perfectas condiciones con vista a la 5ta avenida y al area de la alberca. ubicado en el mejor condominio de...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 213дана
Ажурирано: 174дана

Локалитети

Avenida 5 Norte, Playa del Carmen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

soulmate realtors

Слични огласи

Слично у иностранству