SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 670 806 €
(8 121 € / м²)
Распродаја
4
2+
452 м²
Municipio de Los Cabos

спаваћа соба4
равно452 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DCL324- 2Departamento de lujo, vista al mar y terrazas, en venta, Quivira, Cabo San LucasExclusivo departamento dentro de la comunidad de Quivira en L...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Municipio de Los Cabos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Selvaco Realty

Слични огласи

Слично у иностранству