SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
254 247 €
(5 085 € / м²)
Распродаја
1
1
50 м²
Avenida México-Tenochtitlan, Cuauhtémoc

спаваћа соба1
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

BRCM230 SDDepartamento en venta con balcón y vista al monumento a la Revolución Departamento en venta en Ciudad de México con balcón y vista al Monume...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avenida México-Tenochtitlan, Cuauhtémoc
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Selvaco Realty

Слични огласи

Слично у иностранству