Листа понуда
23
23
23
197 038 €
(3 789 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
52 м²
Avenida Rafael E. Melgar, Cozumel
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
52 м²
купатила
Преведи на Енглески
Departamentos de 1, 2 y 3 recámaras con acceso privado al mar en COZUMEL!Fase I lista para entrega y con muebles incluidos!!
Superficie total del de...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Климатизација
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
117дана
Ажурирано:
8дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Rafael E. Melgar, Cozumel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.