SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
271 425 €
(2 827 € / м²)
Распродаја
3
2+
96 м²
Avenida Tulum, Benito Juárez

спаваћа соба3
равно96 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover a New Standard of Coastal Living in Cancún2 bedrooms apartments with 2 bathrooms . 96 square meters Delivery date june 2027Imagine waking up ...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

Avenida Tulum, Benito Juárez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Daniele Zemignani

Слични огласи

Слично у иностранству