SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
162 278 €
(2 003 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
81 м²
Avenida Mallorca, Benito Juárez

спаваћа собаatypical
равно81 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Departamentos en Venta en Cancún – Lujo, Ubicación y Estilo de Vida en el Caribe Mexicano
Descubre un exclusivo desarrollo residencial ubicado en la z...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 92дана
Ажурирано: 91дана

Локалитети

Avenida Mallorca, Benito Juárez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Слични огласи

Слично у иностранству