SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
327 847 €
(2 581 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
127 м²
Calle Querétaro, Benito Juárez

спаваћа собаatypical
равно127 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

A modern residential development located in one of the city’s fastest-growing and highest-value areas. It offers 1-, 2-, and 3-bedroom apartments with...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Calle Querétaro, Benito Juárez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Plalla Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству