Листа понуда
23
23
23
161 865 €
(1 861 € / м²)
Распродаја
1
1
87 м²
Avenida Chac Mool, Benito Juárez
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
87 м²
купатила
Преведи на Енглески
Descubre este moderno departamento de 87m² (936 sq ft), diseñado para quienes buscan elegancia y funcionalidad en el corazón de Cancún. La...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
200дана
Ажурирано:
161дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Chac Mool, Benito Juárez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.