SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
151 703 €
(1 806 € / м²)
Распродаја
1
2+
84 м²
Avenida Chac Mool, Benito Juárez

спаваћа соба1
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Descubre este exclusivo apartamento de 87m² (936 sq ft), diseñado para ofrecer comodidad y elegancia. La unidad cuenta con 2 habitaciones, incluyendo ...

Друго
Старост понуде: 202дана
Ажурирано: 163дана

Локалитети

Avenida Chac Mool, Benito Juárez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Слични огласи

Слично у иностранству