SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
401 867 €
(2 912 € / м²)
Распродаја
2
2+
138 м²
Libramiento Punta Mita, Bahía de Banderas

спаваћа соба2
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condo for Sale in Alamar with Spectacular Views This stunning condo, located on the eighth floor, boasts an incredible elevation that offers breathtak...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 110дана
Ажурирано: 68дана

Локалитети

Libramiento Punta Mita, Bahía de Banderas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MexHome

Слични огласи

Слично у иностранству