SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
343 710 €
(2 217 € / м²)
Распродаја
4
2+
155 м²
Calle 9, Bacalar

спаваћа соба4
равно155 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This stunning 3-bedroom apartment with a double lock-off design offers spaciousness, versatility, and privacy—perfect for both living and generating v...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Calle 9, Bacalar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Daniele Zemignani

Слични огласи

Слично у иностранству