SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
840 873 €
(2 518 € / м²)
Распродаја
4
1
334 м²
Magic Street, Trou aux Biches VCA

спаваћа соба4
равно334 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

PENTHOUSE - Sea view - R+2 for sale in Mauritius!
Located by the sea, this magnificent penthouse with generous indoor and outdoor spaces: 334m² living...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабина

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

Magic Street, Trou aux Biches VCA
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NEXT HOME LTD - OPEN HOUSE Mauritius Ltd

Слични огласи

Слично у иностранству