SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 763 317 €
(4 475 € / м²)
Распродаја
6+
1
394 м²
Rond-point du Manguier, Flic en Flac VCA

спаваћа соба6+
равно394 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For Sale – 4 Bed/4.5Bath Penthouse 394.84 m2 – La Pirogue Residences – Wolmar, Flic en Flac

Proud heritage – The design of the 45-apartment develop...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Rond-point du Manguier, Flic en Flac VCA
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD

Слични огласи

Слично у иностранству