Листа понуда
13
13
13
326 946 €
(3 987 € / м²)
Распродаја
2
1
82 м²
Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
82 м²
купатила
Преведи на Енглески
For Sale – 1 Bed/1 Bath Sea Facing Apartment 82 m2 – Riviere Noire, Mauritius
This is a residential project that combines technology, refinement an...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Интернет
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Купатило
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
13дана
Ажурирано:
12дана
Пријави оглас
Локалитети
Coastal Road Black River – Savanne, Case Noyale VCA
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.