Листа понуда
12
12
12
234 505 €
(2 825 € / м²)
Распродаја
2
1
83 м²
Allee Beau Manguier, Cap Malheureux VCA
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
83 м²
купатила
Преведи на Енглески
Stylish 1-Bedroom Apartment for Sale in Bain Boeuf, Mauritius
Experience modern living in this spacious 83 m² apartment, located in the sought-afte...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
249дана
Ажурирано:
21дана
Пријави оглас
Локалитети
Allee Beau Manguier, Cap Malheureux VCA
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.