SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
139 957 €
(1 272 € / м²)
Распродаја
3
2+
110 м²
Calle 11B, Cali ciudad

спаваћа соба3
равно110 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Extraordinario y amplio apartamento en venta en la hermosa ciudad de Cali, ubicado en el departamento de Valle del Cauca. Con una área privada de 110 ...

намештен
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 494дана

Локалитети

Calle 11B, Cali ciudad
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Wind Inmobiliaria

Слични огласи

Слично у иностранству