Листа понуда
20
20
20
590 177 €
(3 961 € / м²)
Распродаја
3
2+
149 м²
Calle 8A
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
149 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Vista de 360º amplio apartamento de tres habitaciones con excelente ubicacion en edificio reciente
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle 8A
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.