SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
123 584 €
(3 252 € / м²)
Распродаја
1
1
38 м²
Yarköy

спаваћа соба1
равно38 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مناسبة للاستثمار في مجمع في إسكيله، شمال قبرص
تعتبر جزيرة قبرص ثالث أكبر جزيرة في البحر الأبيض المتوسط. تعتبر قبرص الشمالية إحدى الدول الرائدة في ...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

Yarköy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству