SUPA24
Остало
Остало
Остало
260 000 €
(2 989 € / м²)
Распродаја
2
1
87 м²
Stylianou Lena, Τραχώνι

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Great two bedroom apartment for sale in a very central location, that is just a five minute drive to famous sandy beaches in the Limassol district. Pa...

Друго
Старост понуде: 347дана
Ажурирано: 130дана

Локалитети

Stylianou Lena, Τραχώνι
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Слични огласи

Слично у иностранству