SUPA24
Остало
Остало
Остало
173 000 €
(1 922 € / м²)
Распродаја
2
2+
90 м²
Τερσεφάνου

спаваћа соба2
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern ground-floor apartment with a generous internal space of 90 m2. This well-designed home features two comfortable bedrooms and two...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Τερσεφάνου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству