SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
245 000 €
(3 551 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Γρίβα Διγενή, Πόλις Χρυσοχούς

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Located on the peaceful outskirts of Polis Town, this beautifully maintained 2-bedroom, 1-bathroom ground floor apartment offers the perfect blend of ...

намештен
Старост понуде: 320дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Γρίβα Διγενή, Πόλις Χρυσοχούς
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Solid Estate International

Слични огласи

Слично у иностранству