SUPA24
Остало
Остало
Остало
470 000 €
(4 947 € / м²)
Распродаја
2
2+
95 м²
Nission, Παραλίμνι

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover refined coastal living in this beautifully appointed ground-floor apartment, ideally located in the sought-after area of Protaras, only 100 m...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Nission, Παραλίμνι
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides

Слични огласи

Слично у иностранству