SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 300 000 €
(5 727 € / м²)
Распродаја
3
2+
227 м²
Karmiou, Mouttayiaka

спаваћа соба3
равно227 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Penthouse apartment Mouttagiaka defines a new standard of modern luxury in one of the most desirable areas of Cyprus. This penthouse apartment is situ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПогледОтворени животни просторДрвени подВисоки плафониПриродно светлоБезбедностПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Karmiou, Mouttayiaka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству