SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 €
(5 379 € / м²)
Распродаја
1
1
66 м²
Antoni Azina, Moutallos

спаваћа соба1
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

ONE BEDROOM APARTMENT FOR SALE IN THE TOMBS OF THE KINGS, PAPHOS

OFF-PLAN

This luxurious residential project is located near the UNESCO-protecte...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

Antoni Azina, Moutallos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Слични огласи

Слично у иностранству