SUPA24
Остало
Остало
Остало
367 500 €
(2 682 € / м²)
Распродаја
3
2+
137 м²
Φουζούλι, Moutallos

спаваћа соба3
равно137 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

LUXURIOUS 3 BEDROOM APARTMENT IN THE HEART OF PAPHOS CITY – PERFECT FOR MODERN LIVING AND SMART INVESTMENT

Друго
Старост понуде: 295дана
Ажурирано: 48дана

Локалитети

Φουζούλι, Moutallos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Слични огласи

Слично у иностранству