SUPA24
Остало
Остало
Остало
245 000 €
(3 311 € / м²)
Распродаја
2
1
74 м²
F. L. Rait, Λεμεσός

спаваћа соба2
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Bedroom Apartment for Sale in Petrou Kai Pavlou, Limassol | Fully Renovated by May 2026
Discover contemporary urban living in the heart of one of Li...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

F. L. Rait, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Слични огласи

Слично у иностранству