SUPA24
Остало
Остало
Остало
710 000 €
(12 456 € / м²)
Распродаја
1
1
57 м²
28 Oktovriou, Λεμεσός

спаваћа соба1
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern one-bedroom apartment in the sought-after area of Neapolis. This exciting new development is currently under construction and off...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

28 Oktovriou, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству