SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 120 000 €
(10 000 € / м²)
Распродаја
3
2+
112 м²
Rodionos Georgiadi, Λεμεσός

спаваћа соба3
равно112 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern penthouse apartment, currently under construction, located in the desirable area of Mesa Geitonia. This spacious home offers an i...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rodionos Georgiadi, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству