SUPA24
Остало
Остало
Остало
880 000 €
(10 476 € / м²)
Распродаја
2
2+
84 м²
Rodionos Georgiadi, Λεμεσός

спаваћа соба2
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale: Experience modern living in this stunning under-construction penthouse apartment in the desirable area of Mesa Geitonia. Spanning 84 square ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rodionos Georgiadi, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству