Листа понуда
10
10
10
470 000 €
(4 608 € / м²)
Распродаја
2
2+
102 м²
Episkopou Lavrentiou, Λεμεσός
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
102 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
MODERN TWO-BEDROOM APARTMENT WITH SPACIOUS COVERED VERANDA IN KATHOLIKI IN LIMASSOL OFFERING COMFORT, STYLE AND EXCELLENT INVESTMENT POTENTIAL...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Новоградња
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
92дана
Ажурирано:
54дана
Пријави оглас
Локалитети
Episkopou Lavrentiou, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.