SUPA24
2 650 000 €
(18 151 € / м²)
Распродаја
3
2+
146 м²
28 Oktovriou, Λεμεσός

спаваћа соба3
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This luxury three-bedroom home is situated on the 5th residential floor. Quality is evident throughout the home from the italian-designed kitchen with...

Друго
Старост понуде: 348дана
Ажурирано: 348дана

Локалитети

28 Oktovriou, Λεμεσός
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Слични огласи

Слично у иностранству