SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
306 500 €
(2 947 € / м²)
Распродаја
3
2+
104 м²
LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta

спаваћа соба3
равно104 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في لابتة، المعروفة أيضًا باسم لابيثوس، وهي بلدة خلابة تقع على بعد حوالي 15 كيلومترًا غرب جيرنة في شمال قبرص. تقع لابتة بين البحر الأبي...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 148дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству