SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
367 500 €
(1 767 € / м²)
Распродаја
3
2+
208 м²
LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta

спаваћа соба3
равно208 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في كارسياكا، المعروف أيضًا باسم فاسيليا، وهي قرية خلابة تقع على بعد حوالي 20 كيلومترًا غرب جيرنة في شمال قبرص. تقع القرية بين البحر ال...

Друго
Старост понуде: 392дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству