SUPA24
Остало
Остало
Остало
215 000 €
(2 560 € / м²)
Распродаја
2
2+
84 м²
Meneou Avenue, Κίτι

спаваћа соба2
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Listing is for a Two Bedroom Apartment located on the Second Floor. This new development is located in the charming village of Kiti, approximately 10...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Meneou Avenue, Κίτι
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству