Листа понуда
5
385 000 €
(3 182 € / м²)
Распродаја
2
2+
121 м²
Nikola Oikonomou, Kissonerga
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
121 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
MODERN 2-BEDROOM 2-BATHROOM APARTMENT IN KISSONERGA
ACCESS TO COMMUNAL SWIMMING POOL, GYM & PRIVATE COVERED PARKING
UNDER CONSTRUCTION - DELIVERY A...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Новоградња
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
316дана
Ажурирано:
15дана
Пријави оглас
Локалитети
Nikola Oikonomou, Kissonerga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.